66 NATTDUKSBORD, tidigt 1900-tal, jugend

10103b_8dcfd99424579db_med.jpeg
  • 10103b_8dcfd99424579db_sm.jpeg
  • 10103a_8dcfd99414511f0_sm.jpeg
  • 10103c_8dcfd9943b19573_sm.jpeg
  • 10103d_8dcfd9945237472_sm.jpeg
  • 10103e_8dcfd994648fcbd_sm.jpeg

Skiva av vit marmor, höjd 77, 40 x 40 cm

  • Skick:märken, slitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK