421 DOCKSKÅP, 1900-talets andra hälft

2653a_8db3c09944ec8a2_med.jpeg
  • 2653a_8db3c09944ec8a2_sm.jpeg
  • 2653b_8db3c0994354ee4_sm.jpeg
  • 2653c_8db3c0994449520_sm.jpeg
  • 2653d_8db3c0994e9d971_sm.jpeg

Hö 76, 97 x 29 cm

  • Skick:Bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK