448 RESEGRAMMOFON, Columbia

4496a_8dbb5d1229360f0_med.jpeg
  • 4496a_8dbb5d1229360f0_sm.jpeg
  • 4496b_8dbb5d123a8b911_sm.jpeg
  • 4496c_8dbb5d123701a82_sm.jpeg
  • 4496d_8dbb5d123ef041e_sm.jpeg
  • 4496e_8dbb5d123ab9225_sm.jpeg

1900-talets början, Stenkakor medföljer, hö 18, 41 x 30 cm

  • Skick:Fodral med skador

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK