276 VIPPBORD, England, 1900-talets mitt

5760b_8dbf1ad8ec913ea_med.jpeg
  • 5760b_8dbf1ad8ec913ea_sm.jpeg
  • 5760a_8dbf1ad8ddea139_sm.jpeg
  • 5760c_8dbf1ad8fe5e326_sm.jpeg
  • 5760d_8dbf1ad91b96369_sm.jpeg
  • 5760e_8dbf1ad92f3db6f_sm.jpeg
  • 5760f_8dbf1ad93cac86b_sm.jpeg
  • 5760g_8dbf1ad94852225_sm.jpeg
  • 5760h_8dbf1ad954e4afe_sm.jpeg
  • 5760i_8dbfa51b62a703a_sm.jpeg
  • 5760j_8dbfa51b64ea635_sm.jpeg

bemålat trä med motiv av blomsterverk,fällbart, etikettmärkt Harrods London, hö utfällt läge 45, 53 x 44 cm

  • Skick:bruksslitage, fläckar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK