101 PETER DAHL (1934-2019), bok

5963a_8dc01426ebca81c_med.jpeg
  • 5963a_8dc01426ebca81c_sm.jpeg
  • 5963b_8dc014270a1d11e_sm.jpeg
  • 5963c_8dc1834fe1e93a3_sm.jpeg
  • 5963d_8dc1834ff716aa9_sm.jpeg
  • 5963e_8dc183500894693_sm.jpeg
  • 5963f_8dc1835018957a3_sm.jpeg
  • 5963i_8dc01427d016924_sm.jpeg
  • 5963c_8dc014271fdc365_sm.jpeg
  • 5963d_8dc014273a03d24_sm.jpeg
  • 5963e_8dc0142754c0450_sm.jpeg
  • 5963f_8dc014276dcf311_sm.jpeg
  • 5963g_8dc01427910bfcd_sm.jpeg
  • 5963h_8dc01427b04aa2d_sm.jpeg
  • 5963j_8dc01427f347041_sm.jpeg
  • 5963k_8dc014280e3ca6e_sm.jpeg
  • 5963l_8dc01428237a58c_sm.jpeg

"Kärleksguden Frö. En levnadsteckning", bibliofilupplaga, Peter Dahl & Torgny Lindgren, 4 litografier, signerade och numrerade 69/199, i bokkassett, mått litografier 33 x 25 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK