191 ARMBANDSUR, Seiko, "Automatic"

6026a_8dc07b83b560bcc_med.jpeg
  • 6026a_8dc07b83b560bcc_sm.jpeg
  • 6026b_8dc07b83c29740d_sm.jpeg
  • 6026c_8dc07b83cc333d1_sm.jpeg
  • 6026d_8dc07b83d4f84a2_sm.jpeg
  • 6026e_8dc07b83ddee523_sm.jpeg
  • 6026f_8dc07b83eab3f16_sm.jpeg
  • 6026g_8dc07b83fa7f36a_sm.jpeg
  • 6026h_8dc07b840f30937_sm.jpeg

1970-tal, quartz, stål, datum, veckodag, 19 jewels, ref nr 7006-5000, serienr 2D1603, mått boett ca 40 x 43 mm

  • Skick:Glas med repor, bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK