197 ARMBANDSUR, Seiko, Moonphase

6031a_8dc0854d25e30c6_med.jpeg
  • 6031a_8dc0854d25e30c6_sm.jpeg
  • 6031b_8dc0854d3953471_sm.jpeg
  • 6031c_8dc0854d448bf35_sm.jpeg
  • 6031d_8dc0854d4d7362e_sm.jpeg
  • 6031e_8dc0854d588eaed_sm.jpeg
  • 6031f_8dc0854d633c7e3_sm.jpeg
  • 6031g_8dc0854d6f0178c_sm.jpeg
  • 6031h_8dc0854d7449f13_sm.jpeg

Vintage, 1980-tal, Quartz, stål och förgyllt stål, originalband i kalvskinn, model nr 2A24-0048, serienr 7N1984. diam boett 25 mm

  • Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK