342 SOFFA, 1900-talets andra hälft

6273a_8dc11e3a75341f4_med.jpeg
  • 6273a_8dc11e3a75341f4_sm.jpeg
  • 6273b_8dc11e3a82b24ce_sm.jpeg
  • 6273c_8dc11e3a95e75f7_sm.jpeg
  • 6273d_8dc11e3a9e6bdfa_sm.jpeg
  • 6273e_8dc11e3ab106820_sm.jpeg
  • 6273f_8dc11e3ad164d75_sm.jpeg
  • 6273g_8dc11e3aef81b9c_sm.jpeg
  • 6273h_8dc11e3b09c8514_sm.jpeg

kretongklädsel, längd ca 213 cm

  • Skick:2 dynor med slitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK