206 UNDERLÄGGSTALLRIKAR 12 (8+4)

6890a_8dc390cefd597c5_med.jpeg
  • 6890a_8dc390cefd597c5_sm.jpeg
  • 6890b_8dc390cf12e897f_sm.jpeg
  • 6890c_8dc390cf1ecc21c_sm.jpeg
  • 6890d_8dc390cf36844ac_sm.jpeg
  • 6890e_8dc390cf4eae0bb_sm.jpeg
  • 6890f_8dc390cf74ad8d5_sm.jpeg
  • 6890g_8dc390cfaab3bd3_sm.jpeg
  • 6890h_8dc390cfd2a60a3_sm.jpeg

nysilver, 8 st märkta Gense, 4 st märkta K:Andersson, diam 26 resp 29 cm

  • Skick:repor och slitage
  • Proveniens:Svenska Handelsbanken, Kungsträdgårdgatan 1, Stockholm

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK