367 KARMSTOL, 1700-tal, barock

7098a_8dc3d254cbe1a02_med.jpeg
  • 7098a_8dc3d254cbe1a02_sm.jpeg
  • 7098b_8dc3d2551c7d3bc_sm.jpeg
  • 7098c_8dc3d25555f2bff_sm.jpeg
  • 7098d_8dc3d25578e2d0e_sm.jpeg
  • 7098e_8dc3d255a2fb8dd_sm.jpeg
  • 7098f_8dc3d255d49cec3_sm.jpeg
  • 7098g_8dc3d255f696a76_sm.jpeg
  • 7098h_8dc3d25630366d2_sm.jpeg

skuren dekor

  • Skick:smärre skador, slitage, skadad sits

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK