37 TRÄDGÅRDGRUPP, 5 delar

8106b_8dc6ea1419a4dc3_med.jpeg
  • 8106b_8dc6ea1419a4dc3_sm.jpeg
  • 8106a_8dc6ea14119d1d0_sm.jpeg
  • 8106c_8dc6ea1423a39e9_sm.jpeg
  • 8106d_8dc6ea1434c3b2c_sm.jpeg
  • 8106e_8dc6ea144d16420_sm.jpeg
  • 8106f_8dc6ea14610cb24_sm.jpeg
  • 8106g_8dc6ea146e6ed6f_sm.jpeg
  • 8106h_8dc6ea147c9b3a2_sm.jpeg
  • 8106i_8dc6ea148b8c76e_sm.jpeg
  • 8106j_8dc6ea1497b2ded_sm.jpeg
  • 8106k_8dc6ea14aa6b956_sm.jpeg

bestående av matbord och 4 fåtöljer, konstrotting, bordet med skiva av träribbor, bordets höjd 73, 150 x 94 cm

  • Skick:slitage och skador

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK