364 MATBORD, med 4 stolar England

8267a_8dc83c08b2f4fcc_med.jpeg
  • 8267a_8dc83c08b2f4fcc_sm.jpeg
  • 8267b_8dc83c08da26d21_sm.jpeg
  • 8267c_8dc83c08f269122_sm.jpeg
  • 8267d_8dc83c0904070ae_sm.jpeg
  • 8267e_8dc83c091798d75_sm.jpeg
  • 8267f_8dc83c09273def2_sm.jpeg
  • 8267g_8dc83c093adee66_sm.jpeg
  • 8267h_8dc83c095dace4e_sm.jpeg
  • 8267i_8dc83c097a84b9f_sm.jpeg
  • 8267j_8dc83c0988e6f68_sm.jpeg
  • 8267k_8dc83c099665614_sm.jpeg
  • 8267l_8dc83c09b9a9888_sm.jpeg

Idegran och mahogny, bordsställning bestående av 2 pelare med tre ben, hjultrissor av mässing, 1 iläggsskiva, demonterbart i 6 delar, höjd 76, djup 96, längd 158, total längd med iläggskiva 214 cm

  • Skick:Slitage, skador

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK