97 BORDSLAMPOR, ett par, Italien, 2000-tal

8693a_8dcb2fbe7811d03_med.jpeg
  • 8693a_8dcb2fbe7811d03_sm.jpeg
  • 8693b_8dcb2fbea1acbc2_sm.jpeg
  • 8693c_8dcb2fbecbbf221_sm.jpeg
  • 8693d_8dcb2fbefcea828_sm.jpeg
  • 8693e_8dcb2fbf2d79d99_sm.jpeg
  • 8693f_8dcb2fbf4a9f6b5_sm.jpeg
  • 8693g_8dcb2fbf7083724_sm.jpeg
  • 8693h_8dcb2fbf88a3267_sm.jpeg
  • 8693i_8dcb2fbf97914ee_sm.jpeg
  • 8693j_8dcb2fbfa3ec1dd_sm.jpeg

Urnformade, glaserad keramik, fot av förgyllt trä, höjd 87, diam 23 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK