347 SPEGEL, Stockholmsarbete i Empire

4882a_8dbcbcce78cbbb5_med.jpeg
  • 4882a_8dbcbcce78cbbb5_sm.jpeg
  • 4882f_8dbcbcf36867494_sm.jpeg
  • 4882b_8dbcbcceb181748_sm.jpeg
  • 4882c_8dbcbcced781216_sm.jpeg
  • 4882d_8dbcbcceecc8cbb_sm.jpeg
  • 4882e_8dbcbccf0a9eefb_sm.jpeg

tidigt 1800-tal, av Lars Magnus Thim (verksam 1782-1814), etikettmärkt, vitmålad och förgylld, Mått 145 x 72 cm

  • Skick:glas saknas, skador, lösa delar medföljer

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK