108 PARTI LEKSAKER

5270a_8dbdac10fae8c98_med.jpeg
  • 5270a_8dbdac10fae8c98_sm.jpeg
  • 5270b_8dbdac1114f35c7_sm.jpeg
  • 5270c_8dbdac113245b22_sm.jpeg
  • 5270d_8dbdac1154a4481_sm.jpeg
  • 5270e_8dbdac117675a46_sm.jpeg
  • 5270f_8dbdac1191a9682_sm.jpeg

travhäst med kusk, DGM, Tyskland, 1950-tal, urverksdriven, bil, Arnold kandidat, Tyskland, 1950-tal samt bil, Japan, batteridriven, bilarnas längd 19 resp 24 cm

  • Skick:skador och slitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK