PETER KLEIN (född 1959), fotografi
Slutpris1 000 SEK
ANN-CHRISTINE JENSMAR, olja på duk, Varité
Slutpris1 600 SEK
LINDA HAGLUND (1956-2015), blandteknik
Slutpris200 SEK
PETER FRIE (född 1947), litografi
Slutpris1 000 SEK
KONSTAFFISCH, akvarell, tidigt1900-tal
Slutpris2 000 SEK
SVEN X-ET ERIXSON (1899-1970), akvarell
Slutpris5 000 SEK
YRJÖ EDELMANN (1941-2016), Komposition
Slutpris550 SEK
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937)
Slutpris1 400 SEK
KONSTAFFISCH, tidigt 1900-tal
Slutpris300 SEK
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1983), Pastell
Slutpris900 SEK
KINESISKT KONSTNÄR, 1800-TAL
Slutpris300 SEK
STIG SVEDFELT (1927-2009), Fotografi
Slutpris1 900 SEK
LARS JÖNSSON (1947-2012), Ängsblommor
Slutpris4 000 SEK
OKÄND KONSTNÄR, Olja på duk, 2 st
Slutpris2 000 SEK
GRAFISKA BLAD, 1800-talets slut
Slutpris300 SEK
MONOGRAMISTEN LM, Fåglar på trädgren
Slutpris250 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Olja på pannå
Slutpris600 SEK
STIG SVEDFELT (1927-2009), fotografi
Slutpris500 SEK
BO ÅKE ADAMSSON (FÖDD 1941), litografi
Slutpris500 SEK
MONOGRAMISTEN, C H, 1800-tal
Slutpris300 SEK
TURE ANDER (1881-1959), Olja på pannå
Slutpris1 300 SEK
MARIANNE LUNDBLAD (F. 1930), olja
Slutpris100 SEK
BRUNO HOPPE (1859-1937), Olja på duk
Slutpris700 SEK
IRENE BORG, Samtida, färglitografi
Slutpris100 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, flickporträtt
Slutpris100 SEK
G. SAHLIN (1900-tal), Kustlandskap
Slutpris300 SEK
MARIANNE LUNDBLAD (F. 1930), akvarell
Slutpris300 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Kvinnostudie"
Slutpris450 SEK
SVEN X-ET ERIXSON (1889-1970)
Slutpris650 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, blandteknik
SlutprisInga bud
HJULMAN, 1960-tal, olja på pannå
Slutpris300 SEK
PORSLINSTAVLOR, 4 st, Kina
Slutpris600 SEK
PER ADALBERT (Född 1953), Komposition
Slutpris1 100 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK
ÉTIENNE FESSARD, Gravyr
Slutpris1 000 SEK
EMALJTAVLOR, ett par, Antti Vallin
Slutpris400 SEK
BIRGER HANSSON-BÖE (1900-1986),
Slutpris200 SEK
Slutpris350 SEK
DEN NORSK-SVENSKE KONGEFAMILIE
Slutpris350 SEK
RISTO SOUMI (Född 1951), litografi
Slutpris800 SEK
BENGT BERGLUND (Född 1936), emalj
Slutpris450 SEK
TARULIISA WARSTA, Finland, samtida
Slutpris400 SEK
ERNST HALLGREN (1883-1973) Akvarell
Slutpris300 SEK
ANDERS ALTZAR (1886-1939), olja på pannå
Slutpris100 SEK
WERNER ERIKSSON, figurkomposition
Slutpris300 SEK
L. SMIDT, Pastell, Fiskare vid strand
Slutpris250 SEK
BERNARD HOYES (född 1951), "Pie Lady"
SlutprisInga bud
MARGARETA WALLIN (1912-1992), akvarell
Slutpris200 SEK