265 MAT OCH KAFFESERVIS, 72 delar, porslin

5800a_8dbf7434173c2ee_med.jpeg
  • 5800a_8dbf7434173c2ee_sm.jpeg
  • 5800b_8dbf74342d03367_sm.jpeg
  • 5800c_8dbf74344ce9a78_sm.jpeg
  • 5800d_8dbf74346a5757b_sm.jpeg
  • 5800e_8dbf74347cb7bbf_sm.jpeg
  • 5800f_8dbf7434940535e_sm.jpeg
  • 5800g_8dbf7434abe97e4_sm.jpeg
  • 5800h_8dbf7434c13a4db_sm.jpeg
  • 5800i_8dbf7434d1a4f8f_sm.jpeg
  • 5800j_8dbf7434d788b44_sm.jpeg
  • 5800k_8dbfbbd2008d044_sm.jpeg
  • 5800l_8dbfbbd21cc8079_sm.jpeg
  • 5800m_8dbfbbd23c1bd1c_sm.jpeg
  • 5800n_8dbfbbd25718e35_sm.jpeg

Tyskland,märkt "D" under krona

  • Skick:Nagg kan förekomma, en mindre terrin med lagning

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK