301 SKÅP MED HYLLA/NATTDUKSBORD

5522a_8dbec0e3641d362_med.jpeg
  • 5522a_8dbec0e3641d362_sm.jpeg
  • 5522c_8dbfa534a209bfa_sm.jpeg
  • 5522e_8dbec0e3de7d9b4_sm.jpeg
  • 5522b_8dbec0e38a3ee5a_sm.jpeg
  • 5522c_8dbec0e3aad805e_sm.jpeg
  • 5522d_8dbec0e3c8c385d_sm.jpeg
  • 5522f_8dbec0e3f05d28a_sm.jpeg

1900-talets början, jugend, ek, höjd 109, 51 x 50 cm

  • Skick:bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK