72 STIG LINDBERG (1916-1982)

5497a_8dbea7c2be0cdd0_med.jpeg
  • 5497a_8dbea7c2be0cdd0_sm.jpeg
  • 5497b_8dbea7c2d3d82ba_sm.jpeg
  • 5497c_8dbea7c2f42f35e_sm.jpeg
  • 5497d_8dbea7c310a4422_sm.jpeg
  • 5497e_8dbea7c32613ff4_sm.jpeg
  • 5497f_8dbea7c334fba80_sm.jpeg
  • 5497g_8dbea7c34a85a9c_sm.jpeg
  • 5497h_8dbea7c36125f8d_sm.jpeg

väggrelief, Gustavsberg, 1970-tal, glaserad keramik, signerad, 27 x 25 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK