265 GLASSERVIS, 29 delar

6797a_8dc2e3c2dbf5477_med.jpeg
  • 6797a_8dc2e3c2dbf5477_sm.jpeg
  • 6797b_8dc2e3c305eb2f5_sm.jpeg
  • 6797c_8dc2e3c34ba4719_sm.jpeg
  • 6797d_8dc2e3c38a8ac09_sm.jpeg
  • 6797e_8dc2e3c3ccd145b_sm.jpeg
  • 6797f_8dc2e3c3f97663c_sm.jpeg

1900-talets andra hälft, etikettmärkta Kosta glassliperi, bestående av 5 ölglas, 3 vinglas, 6 vitvinsglas, 6 selterglas, 5 likörglas, 4 snapsglas

  • Skick:ett glas med nagg

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK