402 SKYLTDOCKOR, Mor och dotter

6751a_8dc2ef01ece524a_med.jpeg
  • 6751a_8dc2ef01ece524a_sm.jpeg
  • 6751b_8dc2ef022c40e0b_sm.jpeg
  • 6751c_8dc2ef057b544f9_sm.jpeg
  • 6751d_8dc2ef0597ad7b0_sm.jpeg
  • 6751e_8dc2ef05dcd0aff_sm.jpeg
  • 6751f_8dc2ef062d8d072_sm.jpeg
  • 6751a_8dc2d469b55236c_sm.jpeg
  • 6751d_8dc2d46a59a0a71_sm.jpeg
  • 6751c_8dc2d46a1310a03_sm.jpeg
  • 6751b_8dc2d469d56e7e0_sm.jpeg
  • 6751k_8dc2ef066241ab1_sm.jpeg
  • 6751l_8dc2ef06b9e2585_sm.jpeg

1900-talets första hälft, bemålad konstmassa och gips, med tidsenliga kläder, hö 148, respektive 92 cm

  • Skick:Flickan saknar en arm, mammans armar defekta, skador

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK