117 BADKARSSOFFA, 1800-tal, gustaviansk stil

6934a_8dc37a242606e7e_med.jpeg
  • 6934a_8dc37a242606e7e_sm.jpeg
  • 6934i_8dc37a25fa98b4c_sm.jpeg
  • 6934e_8dc37a252a18b45_sm.jpeg
  • 6934b_8dc37a244698d79_sm.jpeg
  • 6934c_8dc37a248784fc4_sm.jpeg
  • 6934d_8dc37a24de38618_sm.jpeg
  • 6934f_8dc37a256c46884_sm.jpeg
  • 6934g_8dc37a259b04e63_sm.jpeg
  • 6934h_8dc37a25be33ea5_sm.jpeg
  • 6934j_8dc37a263b636b9_sm.jpeg
  • 6934k_8dc37a269072548_sm.jpeg

gråmålad och förgylld, sitthöjd ca 48, sittdjup ca 48, tot hö ca 98, längd 123 cm

  • Skick:skadat tyg

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK