130 JARDINIERE OCH SKÄNKKANNA, jugend

7063a_8dc3dc9e8c10cae_med.jpeg
  • 7063a_8dc3dc9e8c10cae_sm.jpeg
  • 7063b_8dc3dc9eb7d44fd_sm.jpeg
  • 7063c_8dc3dc9edd94c34_sm.jpeg
  • 7063d_8dc3dc9f18eb08f_sm.jpeg
  • 7063e_8dc3dc9f49400cd_sm.jpeg
  • 7063f_8dc3dc9f6851e55_sm.jpeg

1900-talets början, jardinieren i mässing med glasinsats, skänkkannan i koppar och mässing, jardinierens längd 28 cm

  • Skick:slitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK