333 SKÅP/SKÄNK, Jämtlland, daterad 1816

7012c_8dc3c62d5a8445c_med.jpeg
  • 7012c_8dc3c62d5a8445c_sm.jpeg
  • 7012a_8dc48f54dc33835_sm.jpeg
  • 7012b_8dc3c62d26f7664_sm.jpeg
  • 7012d_8dc3c62d7c8ee2c_sm.jpeg
  • 7012e_8dc3c62d96e2036_sm.jpeg
  • 7012f_8dc3c62db85caf1_sm.jpeg
  • 7012g_8dc3c62dd177edf_sm.jpeg

Originalmålad, dörr med blomsterbukett och rosett, hö 117, 140 x 41 cm

  • Skick:slitage, skador

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK