291 SKINNFÅTÖLJ, 19/2000-tal

7020a_8dc3c600968c13e_med.jpeg
  • 7020a_8dc3c600968c13e_sm.jpeg
  • 7020b_8dc3c600b0d403b_sm.jpeg
  • 7020c_8dc3c600c7d1147_sm.jpeg
  • 7020d_8dc3c600e1e3886_sm.jpeg
  • 7020e_8dc3c600ff36b33_sm.jpeg
  • 7020f_8dc3c6012c147e3_sm.jpeg
  • 7020g_8dc3c6014d94672_sm.jpeg

Mörkbrunt skinn, med fasta plymåer, sitthöjd ca 42, br 107, dj 88 cm

  • Skick:Bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK