342 BYRÅ, tidigt 1900-tal, jugend

7462a_8dc53c235002682_med.jpeg
  • 7462a_8dc53c235002682_sm.jpeg
  • 7462b_8dc53c235f80296_sm.jpeg
  • 7462c_8dc53c238c7dde7_sm.jpeg
  • 7462d_8dc53c23b9882de_sm.jpeg
  • 7462e_8dc53c23cbaddaf_sm.jpeg
  • 7462f_8dc53c23f5a75dd_sm.jpeg
  • 7462g_8dc53c241a296e2_sm.jpeg

Mahogny, sannolikt England, höjd 83, 99 x 50 cm

  • Skick:bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK