27 GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft

7355a_8dc4daf42aa24b1_med.jpeg
  • 7355a_8dc4daf42aa24b1_sm.jpeg
  • 7355b_8dc4daf44eabd3e_sm.jpeg
  • 7355c_8dc4daf47c81a38_sm.jpeg
  • 7355d_8dc4daf4a0a48cd_sm.jpeg
  • 7355e_8dc4daf4c30d2c5_sm.jpeg
  • 7355f_8dc4daf4e19059b_sm.jpeg
  • 7355g_8dc4daf50930de9_sm.jpeg

betsat trä, spiralvridet skaft, höjd 165, diam 65 cm - Proveniens: Siw Malmkvist och Fredrik Ohlsson

  • Proveniens:Siw Malmkvist och Fredrik Ohlsson

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK