351 BORD, tidigt 1900-tal, Jugend

7928a_8dc68ed33134d30_med.jpeg
  • 7928a_8dc68ed33134d30_sm.jpeg
  • 7928b_8dc68ed36a31cfc_sm.jpeg
  • 7928c_8dc68ed397bfdcc_sm.jpeg
  • 7928d_8dc68ed3df781cd_sm.jpeg
  • 7928e_8dc68ed41380263_sm.jpeg

Underrede i ek, skiva i mahogny med sarg och spegelglas, höjd 66, diam 57 cm

  • Skick:bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK