404 BYRÅ, 1900-talets början, lackad ek

8140a_8dc701a19ac5792_med.jpeg
  • 8140a_8dc701a19ac5792_sm.jpeg
  • 8140b_8dc701a1cab0183_sm.jpeg
  • 8140c_8dc701a1e93872a_sm.jpeg
  • 8140d_8dc701a2091e633_sm.jpeg
  • 8140e_8dc701a222cdb78_sm.jpeg

beslag i mässing, höjd 95, 82 x 49 cm

  • Skick:slitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK