415 SLAGBORD, 1900-tal, betsat trä

8121b_8dc6ea31c957f02_med.jpeg
  • 8121b_8dc6ea31c957f02_sm.jpeg
  • 8121a_8dc6ea31bf4116b_sm.jpeg
  • 8121c_8dc6ea31da2302c_sm.jpeg
  • 8121d_8dc6ea31ee14807_sm.jpeg
  • 8121e_8dc6ea31fef011a_sm.jpeg
  • 8121f_8dc6ea3214512b1_sm.jpeg

höjd 83, totallängd 127 x 80 cm

  • Skick:skiva med repor och slitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK