37 CHRISTER LARSSON, vitrinskåp ett par

8446a_8dc83d990fc6906_med.jpeg
  • 8446a_8dc83d990fc6906_sm.jpeg
  • 8446i_8dc8a270f9f5939_sm.jpeg
  • 8446b_8dc83d9938e58e0_sm.jpeg
  • 8446c_8dc83d99573062b_sm.jpeg
  • 8446d_8dc83d9974686cf_sm.jpeg
  • 8446e_8dc83d9999b31d7_sm.jpeg
  • 8446f_8dc83d99c1595b8_sm.jpeg
  • 8446g_8dc83d99ded4d4a_sm.jpeg
  • 8446h_8dc83d99efbe332_sm.jpeg

För Sven Larsson Möbelshop, 1900/2000-tal, brännmärkta och signerade, invändigt med glasade hyllplan och belysning, höjd 208, 40 x 30 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK