255 KARMSTOL, tidigt 1900-tal, barockstil, ek

8507a_8dc84949767a573_med.jpeg
  • 8507a_8dc84949767a573_sm.jpeg
  • 8507b_8dc849498d897f3_sm.jpeg
  • 8507c_8dc84949a7dd599_sm.jpeg
  • 8507d_8dc84949ce3ee42_sm.jpeg
  • 8507e_8dc8494ac2fcc29_sm.jpeg
  • 8507e_8dc84949e5f8191_sm.jpeg
  • 8507f_8dc84949fddc672_sm.jpeg
  • 8507g_8dc8494a1da9449_sm.jpeg

rygg och sits med präglad dekor i skinnimitation, sitthöjd 46, totalhöjd 113 cm

  • Skick:bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK