304 KISTA, 1700-tal

8510a_8dc84a39cd91adb_med.jpeg
  • 8510a_8dc84a39cd91adb_sm.jpeg
  • 8510b_8dc84a39eaf44b2_sm.jpeg
  • 8510c_8dc84a3a217244e_sm.jpeg
  • 8510d_8dc84a3a3c8776e_sm.jpeg
  • 8510e_8dc84a3a4a5cb8d_sm.jpeg
  • 8510f_8dc84a3a575e0b5_sm.jpeg
  • 8510g_8dc84a3a72339a2_sm.jpeg
  • 8510h_8dc84a3a8a75528_sm.jpeg
  • 8510i_8dc84a3a9f885d2_sm.jpeg
  • 8510j_8dc84a3ab013392_sm.jpeg
  • 8510k_8dc84a3ac98c394_sm.jpeg

senare bemålning med bland annat riddare och vapensköld, höjd 70, 127 x 67 cm Proveniens: enligt uppgift Stenhammars Slott, Flen

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK