87 OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st

8377a_8dc84a6556df795_med.jpeg
  • 8377a_8dc84a6556df795_sm.jpeg
  • 8377b_8dc84a656d3a8ca_sm.jpeg
  • 8377c_8dc84a65803e648_sm.jpeg
  • 8377d_8dc84a65917964d_sm.jpeg
  • 8377e_8dc84a65a7d096e_sm.jpeg
  • 8377f_8dc84a65ba2baf4_sm.jpeg

"Waxholm golfclub", signerade och numrerade 3/175 samt 4/175, färglitografi, bildmått 37 x 26 resp 26 x 37 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK