341 SKÅP, 1800-talets slut, Österrike

8342a_8dc856aec535769_med.jpeg
  • 8342a_8dc856aec535769_sm.jpeg
  • 8342b_8dc856aeeb54f30_sm.jpeg
  • 8342c_8dc856af1a61a61_sm.jpeg
  • 8342d_8dc856af34660be_sm.jpeg
  • 8342e_8dc856af460e7e4_sm.jpeg
  • 8342f_8dc856af5a3ea28_sm.jpeg
  • 8342g_8dc856af6a4d462_sm.jpeg
  • 8342h_8dc856af86aac14_sm.jpeg
  • 8342i_8dc856af9f02987_sm.jpeg

Barockstil, rikt skuren med dekor av kvinno och mansfigurer, blomsterslingor mm, 2-delat, höjd 185, 146 x 61 cm

  • Skick:slitage, skador

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK