244 SKRIVBORDSSET, marmor, tidigt 1900-tal

8299a_8dc7e46da97e3a5_med.jpeg
  • 8299a_8dc7e46da97e3a5_sm.jpeg
  • 8299g_8dc7e46ff320410_sm.jpeg
  • 8299f_8dc7e46fae6227c_sm.jpeg
  • 8299h_8dc7e470298428c_sm.jpeg
  • 8299b_8dc7e46e07e762e_sm.jpeg
  • 8299d_8dc7e46f10e4f8d_sm.jpeg
  • 8299c_8dc7e46eb20eafc_sm.jpeg
  • 8299e_8dc7e46f5ae3a40_sm.jpeg

Bestående av skrivställ med plats för pennor samt plats för två bläckhorn, och brevställ samt ljusstake, etikettmärkt, mått skrivställ, höjd 9cm, 40x24cm. Skrivställ med kantnagg, bläckhornsinsatser saknas.

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK