244 SKRIVBORDSSET, marmor, tidigt 1900-tal
Bestående av skrivställ med plats för pennor samt plats för två bläckhorn, och brevställ samt ljusstake, etikettmärkt, mått skrivställ, höjd 9cm, 40x24cm. Skrivställ med kantnagg, bläckhornsinsatser saknas.
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |