89 ULRICA HYDMAN-VALLIEN (1938-2018)

8393a_8dc809d3aee2d15_med.jpeg
  • 8393a_8dc809d3aee2d15_sm.jpeg
  • 8393b_8dc809d3c0434b3_sm.jpeg
  • 8393c_8dc809d3d2510e5_sm.jpeg
  • 8393d_8dc809d3ea2a39a_sm.jpeg
  • 8393e_8dc809d3fb1f818_sm.jpeg
  • 8393f_8dc809d40e02a00_sm.jpeg

"Open Minds", Kosta Boda, 1900-talets slut, blå och vit glasmassa med handmålad polykrom dekor av ansikte, signerad Kosta Boda

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK