Kanonauktioner 15 Juni 2024
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets slut
Slutpris700 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, furu
Slutpris300 SEK
SOFFBORD ENGLAND
Slutpris200 SEK
SOFFBORD ENGLAND
Slutpris200 SEK
PINNSTOLAR, 5 st, "Tellus", IKEA
Slutpris1 000 SEK
KARMSTOL, gustaviansk stil
Slutpris350 SEK
STOLAR, ett par, 1800-tal
Slutpris350 SEK
MATBORD, med 4 stolar England
SlutprisInga bud
STRINGHYLLA, 3 hyllplan,
Slutpris450 SEK
366
BOKHYLLA. funkis, 1930/40-tal
Slutpris1 200 SEK
BARSTOLAR, 4 st, "Simone", Sika Design
Slutpris1 100 SEK
Slutpris1 100 SEK
STOLAR, 7 st, IMS Italy, 2000-tal
Slutpris400 SEK
MÖBELSBESLAG, 50 st, Miljögården
Slutpris600 SEK
Slutpris800 SEK
MÖBELSBESLAG, 42 st, Miljögården
Slutpris900 SEK
STOLAR, 6 st, "Rock", möbelserie
Slutpris150 SEK
BARSTOLAR, ett par, 2000-tal
Slutpris1 000 SEK
BORD, 2 st, samtida,
Slutpris150 SEK
BARSTOLAR/PALLAR, 2 st, "Linus", Gemla
Slutpris150 SEK
STOL, Gustaviansk stil, omkring 1900
Slutpris250 SEK