197 FÅTÖLJ, 50/60-tal

8547a_8dc945662ff937d_med.jpeg
  • 8547a_8dc945662ff937d_sm.jpeg
  • 8547b_8dc945665c6814d_sm.jpeg
  • 8547c_8dc945667d47c85_sm.jpeg
  • 8547d_8dc945669bed427_sm.jpeg
  • 8547e_8dc94566b98f9c4_sm.jpeg
  • 8547f_8dc94566d68de95_sm.jpeg

stomme i ek, turkos klädsel, sitthöjd 40, totalhöjd 77 cm

  • Skick:bruksslitage, klädsel med fläckar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK