7 GÖRAN GIDENSTAM (FÖDD 1949)

8932a_8dcb8754c73fc01_med.jpeg
  • 8932a_8dcb8754c73fc01_sm.jpeg
  • 8932b_8dcb8754de70a69_sm.jpeg
  • 8932c_8dcb8754f7c4e24_sm.jpeg
  • 8932d_8dcb87550d88699_sm.jpeg

"Riksbron", signerad, blandteknik, förlaga till litografi, bildmått 27x22 cm

Proviniens: Thage G Peterson

  • Proveniens:Thage G Peterson

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK