184 ANDERS PALMÉR (född 1958), färglitografti

9970a_8dcf8c564512454_med.jpeg
  • 9970a_8dcf8c564512454_sm.jpeg
  • 9970b_8dcf8c565b9582e_sm.jpeg
  • 9970c_8dcf8c567a7b291_sm.jpeg
  • 9970d_8dcf8c56975972f_sm.jpeg
  • 9970e_8dcf8c56c60b410_sm.jpeg

Stockholmsmotiv, signerad och numrerad 269/290, bildmått 19 x 29 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK