382 ARBETSLAMPA, Luxo 1001, 1930-tal

10179a_8dd03f1e93c0f35_med.jpeg
  • 10179a_8dd03f1e93c0f35_sm.jpeg
  • 10179a_8dcfff39ab7b9e4_sm.jpeg
  • 10179c_8dd03f1eac6062d_sm.jpeg
  • 10179b_8dcfff39d7c84bd_sm.jpeg
  • 10179e_8dd03f1ed6b5ba3_sm.jpeg
  • 10179c_8dcfff39f338bd2_sm.jpeg
  • 10179d_8dcfff3a13a3876_sm.jpeg

Typ 2R, grönlackerad metall

  • Skick:bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK