289 ARDY STRÜWER (1939-2023)

10010a_8dcf8c175dd75a2_med.jpeg
  • 10010a_8dcf8c175dd75a2_sm.jpeg
  • 10010b_8dcf8c1780d63ae_sm.jpeg
  • 10010c_8dcf8c17a768a2a_sm.jpeg
  • 10010d_8dcf8c17dff129c_sm.jpeg
  • 10010e_8dcf8c1809a0e75_sm.jpeg
  • 10010f_8dcf8c181dceda7_sm.jpeg

"Summerdreampalet", komposition, signerad EA-upplaga, färglitografi, bildmått 76 x 56 cm

  • Skick:fuktskada

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK