189 CLAES-GÖRAN KARLSSON (född 1944)

9972a_8dcf8c42f090687_med.jpeg
  • 9972a_8dcf8c42f090687_sm.jpeg
  • 9972b_8dcf8c4303bcf80_sm.jpeg
  • 9972c_8dcf8c4321a3af8_sm.jpeg
  • 9972d_8dcf8c4344fafde_sm.jpeg
  • 9972e_8dcf8c4359b969d_sm.jpeg
  • 9972f_8dcf8c437451d41_sm.jpeg

Komposition, signerad -84, numrerad 5/200, färglitografi, bladmått 81 x 60 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK