108 SKÅP MED ÖPPEN VITRINÖVERDEL

9823g_8dcf8f6e35c756e_med.jpeg
  • 9823g_8dcf8f6e35c756e_sm.jpeg
  • 9823a_8dcf8f6d696fac3_sm.jpeg
  • 9823b_8dcf8f6d8eb1c31_sm.jpeg
  • 9823c_8dcf8f6dae57d3a_sm.jpeg
  • 9823d_8dcf8f6dd0463eb_sm.jpeg
  • 9823e_8dcf8f6decb1ccd_sm.jpeg
  • 9823f_8dcf8f6e08a7ea6_sm.jpeg
  • 9823h_8dcf8f6e528cbc8_sm.jpeg

1900/2000-tal, sengustaviansk stil, antikvit med grå/blå detaljer, höjd ca 211, ca 172 x 73 cm

  • Skick:krön med skador

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK