ÄLDRE GRAFISKA BLAD, 2 st
Slutpris300 SEK
JOHN BRANDT 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
GUN-BRITT MOLDEUS, akvarell
SlutprisInga bud
GAMLA SKURUBRON, oljetryck
Slutpris900 SEK
Slutpris100 SEK
ÄLDRE GRAFISKA BLAD, 2st
Slutpris300 SEK
FARTYGSPORTRÄTT, s/s "The Great Western"
Slutpris150 SEK
JOHAN FREDRIK MARTIN, efter
Slutpris250 SEK
ÄLDRE GRAFISKA BLAD, 2 st
Slutpris400 SEK
EDWARD WESSON (1910-1983)
Slutpris800 SEK
EDWARD WESSON (1910-1983)
Slutpris800 SEK
EDWARD WESSON (1910-1983)
Slutpris700 SEK
EDWARD WESSON (1910-1983)
Slutpris400 SEK
ÄLDRE GRAFISKA BLAD, 2 st
Slutpris450 SEK
VIDE JANSON (1924-2007), Träsnitt
SlutprisInga bud
EDWARD WESSON (1910-1983)
Slutpris800 SEK
EDWARD WESSON (1910-1983)
Slutpris800 SEK
BJÖRN KRESTENSEN (FÖDD -51)
Slutpris100 SEK
EDWARD WESSON (1910-1983)
Slutpris800 SEK
EDWARD WESSON (1910-1983)
Slutpris800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 17/1800-tal
Slutpris2 100 SEK
KJELL LINSKI LINDGREN, Samtida
Slutpris1 100 SEK
HELENA BRUUN (1920-1999), Finland
SlutprisInga bud
HANS ERNBACK, (1942-2019)
SlutprisInga bud
KINESISK AKVARELL
Slutpris200 SEK
SKEPPSPORTRÄTT, fartyget Bojan,
Slutpris250 SEK