305 LEKSAKER, BRIO

2246a_8db3f19cefcacc2_med.jpeg
  • 2246a_8db3f19cefcacc2_sm.jpeg
  • 2246b_8db3f19cf8deef9_sm.jpeg
  • 2246c_8db3f1a02ffe8e3_sm.jpeg
  • 2246d_8db3f19ced660e9_sm.jpeg
  • 2246e_8db3f19cd7da767_sm.jpeg
  • 2246f_8db3f19cd0a9522_sm.jpeg
  • 2246g_8db3f19ca4c6918_sm.jpeg
  • 2246h_8db3f19cbd02992_sm.jpeg

1900-talets andra hälft, bestående av lok, bärgningsbil, traktor mm, bemålat trä

  • Skick:slitage, skador

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK