Kanonauktioner 22 April 2023
JENS MATHISEN (1926-2003)
Slutpris300 SEK
MARIKA LANG (född 1961)
Slutpris700 SEK
Slutpris450 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003), akvarell
Slutpris2 700 SEK
VIPULA DHARMAWARDENA
SlutprisInga bud
JOHN BRANDT 1900-talets första hälft
Slutpris250 SEK
KÖRSKOLEPLANSCHER, 3 st
Slutpris200 SEK
KÖRSKOLEPLANSCHER, 3 st
Slutpris100 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Olja på duk
SlutprisInga bud
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 17/1800-tal
Slutpris2 000 SEK
CARL-ERIK BILLESTRÖM (1920-2007)
SlutprisInga bud
KARL BERGMAN (1891-1965)
Slutpris300 SEK
VIKSKÄRMAR för bord, 3 st
Slutpris200 SEK
VIKTORIA TIKHOMIROVA, Blandteknik
Slutpris350 SEK
366
LARS GYNNING, (1920-2003)
Slutpris100 SEK
HANS ERNBACK, (1942-2019)
Slutpris100 SEK
KINESISK AKVARELL
Slutpris100 SEK
AXEL WALEIJ (1897-1964)
Slutpris200 SEK
ELETTRA BRIANTE DE ANGELIS (1906-1999),
Slutpris300 SEK
CARL BRANDT (1871-1930), Olja på pannå
Slutpris350 SEK
SlutprisInga bud
BAROMETER, 1930-TAL, Smiths
Slutpris150 SEK
435
VÄGGUR, 1900-talets mitt, Teak
Slutpris250 SEK
443
IVAR SÖDERGREN född (1949)
Slutpris600 SEK