53 ANDERS GOTTFRIDSSON ( FÖDD 1955)

3752a_8db935dca1478ae_med.jpeg
  • 3752a_8db935dca1478ae_sm.jpeg
  • 3752b_8db935dc9b254ef_sm.jpeg
  • 3752c_8db935dca904f07_sm.jpeg
  • 3752d_8db935dc9eb4cdd_sm.jpeg
  • 3752e_8db935dcb027cd6_sm.jpeg

skulptur/karaff, kvinnofigurer med hatt, ett par, stengods, signerade och daterade 2017, höjd 47 resp 51 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK
    *Följerätt tillkommer